Dostawa

Wypożyczalnia

ODBIÓR I ZWROT OSOBISTY

Bezpłatny zwrot i odbiór z magazynu zlokalizowanego na Woli w Warszawie. Dogodne terminy ustalamy telefonicznie lub e-mailowo przed podpisaniem umowy wypożyczenia.

PACZKOMAT InPOST

Dla zamówień o małym gabarycie, nieobejmujących produktów o niskiej podatności na transport oferujemy dostawę/zwrot za pośrednictwem paczkomatów Inpost. Przesyłkę otrzymasz na 2-3 dni przed weselem a zwrot nadasz w pierwszym dniu roboczym po weselu. Usługa wyceniana jest w zależności od gabarytu.podpisaniem umowy wypożyczenia.

KURIER

Dla zamówień nieobejmujących produktów o niskiej podatności na transport oferujemy dostawę/zwrot za pośrednictwem firmy kurierskiej. Przesyłkę otrzymasz na 2-3 dni przed weselem a zwrot nadasz w pierwszym dniu roboczym po weselu. Usługa wyceniana jest w zależności od gabarytu.

DOWÓZ + MONTAŹ

Usługa dostępna na obszarze województwa Mazowieckiego, wyceniana indywidualnie w zależności od gabarytu, odległości od Warszawy oraz terminu. Dogodne terminy ustalamy e-mailowo lub telefonicznie przed podpisaniem umowy wypożyczenia.

Jeżeli masz dodatkowe pytania zajrzyj do zakładki FAQ lub napisz do nas.

7