FAQ

Wypożyczalnia

W opisach produktów podajemy koszty wypożyczenia, Ostatecznie każde zapytanie wyceniamy indywidualnie, ponieważ dla zamówień łączących kilka rodzajów dekoracji z oferty możliwe są rabaty.

Standardowo umowa wypożyczenia obejmuje jeden weekend plus czas przewidziany na dostawę. Wiążące terminy są ustalane przed zawarciem umowy wypożyczenia. 

Standardowe terminy:
– nadanie przesyłki inPost / kurier – 4-5 dni przed weselem
– nadanie zwrotnej przesyłki inPost / kurier – pierwszy dzień roboczy po weselu
– odbiór osobosty – 2 dni przed weselem
– zwrot osobisty – pierwszy dzień roboczy po weselu
– dowóz + montaż – w dniu wesela

Aby sprawdzić dostępność interesującego Cię terminu napisz do nas poprzez formularz kontaktowy lub wyślij zamówienie uwzględniając w koszyku interesujące Cię dekoracje.

Oferujemy wysyłkę do paczkomatów InPost lub poprzez firmę kurierską, odbiór i zwrot osobisty z magazynu na Woli w Warszawie oraz dowóz na obszarze województwa Mazowieckiego z możliwością montażu dekoracji.

Przeczytaj więcej o metodach dostaw w zakładce Dostawa.

W przypadku roślin żywych, dekoracje liter wykonujemy bezpośrednio przed terminem dostawy zamówienia, dlatego Klient posiada pełną dowolność wyboru kwiatów i zieleni ciętej.

W przypadku roślin sztucznych, w bazowej wersji napis występuje w odcieniach bieli, beżu, brudnego różu oraz zieleni. Istnieje możliwość modyfikacji kolorystyki.

Ostateczna wycena zależy od materiałów wybranych przez Klienta.

Nie pobieramy kaucji za wypożyczane dekoracje. Natomiast umowa wypożyczenia zawiera informację o wysokości kary za przedmioty niezwrócone w terminie lub w nienależytym stanie.

Jeżeli interesuje Cię nasza oferta, ale potrzebujesz czasu na zastanowienie się, napisz do nas – zaproponujemy Ci rezerwację dekoracji.

odstąpienia od umowy

Co do zasady Klient przystępujący do umowy cywilnoprawnej (umowa wypożyczenia, umowa realizacji usług florystycznych i dekoracyjnych)  ma prawo do odstąpienia od umowy w terminie 14 dni.

Jeżeli będziecie zmuszeni odwołać swoje wesele ze względu na obostrzenia rządowe, zaproponujemy zmianę terminu wypożyczenia (w zależności od dostępności dekoracji) lub rozwiązanie umowy i zwrot kosztów.

The Woodpecker zastrzega sobie prawo do odmowy zwrotu kosztów poniesionych na zakup żywych materiałów florystycznych do realizacji zamówienia, które ze względu na swoje biologiczne właściwości nie podlegają magazynowaniu ani przetworzeniu.

The Woodpecker zastrzega sobie prawo do odmowy zwrotu kosztów personalizacji produktów, które ze względu na swój unikatowy charakter nie mogą być ponownie wykorzystane jako przedmiot zamówienia.

Jeżeli masz dodatkowe pytania napisz do nas.

7