Polecane firmy

Refleksyjni.pl

Fotografia

Refleksyjni.pl to dwójka młodych, ambitnych fotografów. Cechuje ich profesjonalizm, spontaniczność i oryginalność. Jak nikt inny potrafią ukazać na zdjęciach “to coś”, czego nie widuje się na innych zdjęciach, w tym niepozowane uśmiechy i szalone tańce na parkiecie. Pary Młode cenią zwłaszcza świetną współpracę, konkretność i dobrą zabawę podczas sesji. Inspirują, a przy okazji tworzą niepowtarzalną pamiątkę, do której się wraca.

Paweł Nożyński

Fotografia

Fotografuje w sposób subtelny i dyskretny, tworząc przy tym zdjęcia naturalne, pełne treści, w miejscach oraz momentach, w których pozornie nic się nie dzieje. Oprócz dobrego oka Pawła charakteryzuje bardzo towarzyskie usposobienie, dzięki czemu swoją obecnością nie odbiera nawet grama magii ważnym chwilom.

BR Photography

Fotografia

BR Photography tworzą Tomek i Igor, przyjaciele od najmłodszych lat, dwóch ambitnych i energicznych ludzi, których style i upodobania nawzajem się uzupełniają – Tomek uwielbia zdjęcia detali i z bliższej perspektywy, za to Igor woli fotografować z daleka lub na parkiecie, gdzie może wykorzystać przewagę swojego wzrostu:) Dzięki obu perspektywom, żadna ważna chwila na Waszej uroczystości nie umknie ich uwadze.

Gajówka

Sala weselna

Gajówka w miejscowości Obręb, 30 km od Warszawy to nowe miejsce na mapie Mazowsza, w którym zorganizujecie klimatyczne wesele i ślub w plenerze, a my zadbamy o oprawę florystyczną i dekoracje. Nas urzekł przede wszystkim piękny drewniany sufit z ciemnymi belkami – idealne tło dla chorągiewek czy girland świetlnych oraz rozległy zielony teren otoczony lasem.

Gajówka posiada dwie sale – bankietową na 120 osób oraz oddzielną, taneczną. Dużymi atutami tego miejsca są przestronny taras z kanapami wypoczynkowymi z palet oraz strefy chilloutu.

Bo lubię słodzić

Słodki bufet

Słodkości przygotowywane z naturalnych składników – bezy, babeczki, serniki, tarty i inne pyszności podane w przepiękny sposób. Bo lubię słodzić to smak i estetyka w jednym.

Polecamy z całego serca i żołądka na wesela, przyjęcia każdej wielkości oraz pojedyncze zamówienia.

7