Pomysły na podziękowania dla gości weselnych

Upominki tematyczne - gdy masz motyw przewodni

U perfekcjonistów, którzy chcą by w tym dniu wszystkie elementy wzajemnie się uzupełniały, podziękowania dla gości muszą trzymać konwencję. Jeżeli na Waszych zaproszeniach są liście paproci,  podarujcie gościom mini roślinki w doniczkach. Uwielbiacie podróże? Zamiast numerowanych stołów oznaczcie je nazwami kontynentów, zamiast zbierać na wózek, zbierajcie na bilety lotnicze, zamiast zdjęć z dzieciństwa rozwieście zdjęcia z Waszych wyjazdów, a na koniec podarujcie gościom mini pudełeczka w kształcie walizki z kompasem. Znamy parę kolarzy, którzy zorganizowali całą ceremonię wokół swojej największej pasji. Tort weselny w kształcie koła ze szprychami, pierwszy taniec do piosenki „Nine million bicycles”, rowerowe odblaski na pożegnanie. My proponujemy otwieracze trzymające motyw.

9,00 zł
1,95 zł
1,40 zł
2,10 zł
1,85 zł
1,45 zł

Upominki tanie – gdy zapraszasz wielu gości

Wiele Młodych Par bez zbędnej kurtuazji przyznaje, że w skali kosztów całego wesela dodatkowe kilka złotych na osobę nie stanowi już różnicy. Jednak przy naprawdę pokaźnej liczbie gości warto przyjrzeć się cenom jednostkowym upominków.

W internecie znajdziecie mnóstwo inspiracji na weselne lizaki, fiolki z herbatą, pachnące mydełka czy drewniane zawieszki. Są to sprawdzone propozycje, ale nie zawsze komponują się z charakterem przyjęcia, wystrojem czy kolorystyką. My proponujemy ozdobne mini pudełeczka, do których możecie włożyć słodycze, drukowane podziękowania, zdjęcia czy wspomniane już wyżej lizaki i mydełka. W naszym sklepie znajdziecie pudełeczka w cenach 1,40zł – 2,10zł.

Ekonomicznym, a jednocześnie uroczo estetycznym rozwiązaniem są ciasteczka w ozdobnych torebkach z naklejkami. W The Woodpecker bestsellerem są matowe torebki z grubszej folii w białe kropeczki (0,85zł za sztukę) oraz przezroczyste torebki ze wzorem koronki (0,79zł za sztukę).

0,85 zł
0,79 zł
0,85 zł
0,79 zł

Upominki praktyczne – gdy chcesz by goście długo wspominali

Podarowanie gościom gadżetów codziennego użytku to sposób na pozostanie w pamięci nieco dłużej i wyróżnienie się na tle konkurencyjnych ceremonii. My preferujemy breloczki oraz otwieracze nawiązujące do motywu wesela lub zainteresowań Młodej Pary.

W klimat rustykalny wpisują się wszelkie przedmioty z drewna – na przykład podkładki pod kieliszki. Jesteśmy też zwolennikami magnesów na lodówkę oraz koszyczków na kaca, do których można włożyć miniaturowe buteleczki wody ze spersonalizowaną etykietą. Mniej uniwersalne gadżety z jakimi się spotkaliśmy to zapalniczki, zawieszki podróżne do walizek i skarpetki.

4,00 zł
5,99 zł
4,00 zł
18,90 zł

Upominki hand made – gdy chcesz we wszystkim uczestniczyć

Miód w słoiczkach, domowa nalewka w buteleczkach, krówki własnej roboty – brzmi znajomo? Aktualnie w Polsce nastał prawdziwy boom na upominki hand made. Warto przygotować je z wyprzedzeniem i skalkulować przybliżony koszt realizacji. Wbrew pozorom samodzielnie nie w każdym przypadku oznacza taniej, ale na pewno – niepowtarzalnie.

Czy upominki dla gości są niezbędne?

Powoli stają się standardem, ale ich brak nie razi w oczy. W zastępstwie sprawdzają się dwustronne winietki z krótkim podziękowaniem na odwrocie. Tradycją niektórych regionów jest wręczanie pudełek z ciastami weselnymi przy pożegnaniu. Inni stemplują zdjęcia rozdawane w fotobudce. Niezależnie od tego czy planujesz mini upominki, najlepszą formą podziękowania jest to ustne, więc przede wszystkim postaraj się z każdym gościem weselnym zamienić chociaż kilka ciepłych słów.

Sprawdź ofertę The Woodpecker

W naszym sklepie znajdziesz wiele propozycji upominków, które przypadną do gustu Twoim gościom, a jeżeli marzy Ci się unikalny projekt prezentów na zamówienie, prześlij do nas projekt. Ocenimy możliwość wykonania, ustalimy cenę oraz termin realizacji. Czytaj więcej TUTAJ.

www.thewoodpecker.pl

7

One thought on “Pomysły na podziękowania dla gości weselnych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.