Wianek w stylu boho

Wianek na festiwal

Mam dwa prywatne przemyślenia na temat festiwali muzycznych. Po pierwsze, okazuje się, że nie trzeba znać żadnego artysty z line-up’u, żeby dobrze się bawić. Znajomi i tak będą na siłę podrzucać Ci słowa refrenu do ucha. Po drugie, na festiwalu musisz wyglądać. Nawet jeśli pada deszcz to należy być sponiewieranym wiatrem i błotem w modny sposób. Najlepiej z wiankiem na głowie. W takim wydaniu muzyka wchodzi bardziej. Podobno.

Cena wianka z sesji: 85zł

a62
2AF8C5BA-9F5F-4454-A9E1-86F7FAF9097334
919D6D6B-B1B9-4D69-8500-56F32C1B2ABC2

Wianek festiwalowy powinien być trwały i wygodny. Zdecydowanie lepiej sprawdzi się taki, wykonany ze sztucznych roślin. Bezpiecznie przetransportujesz go w bagażu, zwłaszcza, jeśli czeka Cię walka o powietrze w Pociągu Słonecznym, i nie rozpadnie się zsuwając z głowy podczas tańca, wyskoków, upadków, obowiązkowych wizyt w punkcie medycznym.

Praktycznym rozwiązaniem jest regulowany wianek wiązany na tasiemki, który dostosujesz do obwodu głowy i fryzury. Dodatkowo możesz szybko odmienić charakter ozdoby zastępując wstążki na przykład w intensywnych kolorach pastelowymi.

IMG_3115

Festiwalowe wianki przypominają kwiatowe korony, bliskie stylowi folkowemu czy hipisowskiemu. Najczęściej wykonuje się je w żywych barwach i dużej ilości zieleni, jednak szczególnie polecam połączenie kwiatów maksymalnie dwóch – trzech gatunków z podobnej grupy kolorystycznej.

b1
a9

Wianek na wieczór panieński

#Edit, właściwie – wianek na wielkie wydarzenie przypominające próbne wesele, do którego przygotowania trwają niewiele krócej niż do głównej ceremonii, a jego kulminacyjnym punktem jest wspólna sesja zdjęciowa z motywem przewodnim, dress code’m i – prawie na pewno – z wiankami.

Cena wianka z sesji: 85zł

7777
W sesjach grupowych dobrze wypadają delikatne wianki pastelowe. Nawet kupione w różnych miejscach czy wykonane samodzielnie, dzięki podobnej gamie odcieni, wprowadzą harmonię na zdjęcia.

Aby nieco wyłamać się ze ślubnego orszaku „kopiuj – wklej” możesz postawić na wianek jednostronny, który da Ci argument dla ustawiania się swoim ulubionym profilem do zdjęć 🙂

Wianek od the WOODPECKER

Wianki na wszystkie okazje przygotowujemy w wybranej przez Was kolorystyce, rozmiarze i rodzaju roślin. Do sesji wykorzystaliśmy sztuczne kwiaty, w tym różowe anemony, fioletowy wrzosiec, czerwone owoce dzikiej róży, białe frezje oraz liście złocienia i róży.

Aby złożyć zamówienie przejdź do naszego sklepu TUTAJ.

One thought on “Wianek w stylu boho

  1. Czy można zrobić taki wianek z żywej lawendy i wrzosu. Lub tylko z lawendy? Mamy wesele z motywem fioletowym. Czy wytrzyma na poprawiny? Proszę o odpowiedz na email.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.