Wypożyczalnia – Regulamin

Wypożyczalnia

ceny

W opisach produktów podajemy orientacyjne koszty wypożyczenia, Ostatecznie każde zapytanie wyceniamy indywidualnie, Dla zamówień łączących kilka rodzajów dekoracji z oferty możliwe są rabaty.

płatność

Klient zobowiązany jest do dokonania zapłaty na rachunek bankowy w terminie wskazanym w umowie.

brak kaucji

Nie pobieramy kaucji za wypożyczone dekoracje, jednakże umowa zawiera obostrzenia informujące o wysokości kary za uszkodzone lub niezwrócone w terminie przedmioty.

zawarcie umowy

Po przesłaniu formularza zamówienia zweryfikujemy dostępność dekoracji a następnie otrzymasz indywidualną ofertę wraz z wyceną. Do zawarcia umowy dochodzi z chwilą odesłania do nas skanu podpisanego dokumentu. Możesz odstąpić od umowy wypożyczenia w ciągu 14 dni bez podawania przyczyny.

produkty florystyczne

W naszej ofercie znajdują się dekoracje wykonywane z żywych kwiatów i zieleni ciętej. Możesz je spersonalizować zgodnie z własnymi preferencjami tak, aby pasowały do Twojego motywu przewodniego.

okres wypożyczenia

Umowa wypożyczenia obejmuje jeden weekend plus czas przewidziany na dostawę. Wiążące terminy są ustalane przed zawarciem umowy wypożyczenia.

Standardowe terminy:
- nadanie przesyłki inPost / kurier - 4-5 dni przed weselem
- nadanie zwrotnej przesyłki inPost / kurier - pierwszy dzień roboczy po weselu
- odbiór osobosty - 2 dni przed weselem
- zwrot osobisty - pierwszy dzień roboczy po weselu
- dowóz + montaż - w dniu wesela

dostępność terminu

Aby sprawdzić dostępność interesującego Cię terminu napisz do nas poprzez formularz kontaktowy lub wyślij zamówienie uwzględniając w koszyku interesujące Cię dekoracje.

Rezerwacje

Jeżeli interesuje Cię nasza oferta, ale potrzebujesz czasu na zastanowienie się, napisz do nas - zaproponujemy Ci rezerwację dekoracji.

dostawa

Oferujemy wysyłkę do paczkomatów InPost lub poprzez firmę kurierską, odbiór i zwrot osobisty z magazynu na Woli w Warszawie oraz dowóz na obszarze województwa Mazowieckiego z możliwością montażu dekoracji.

Jeżeli masz dodatkowe pytania zajrzyj do zakładki FAQ lub napisz do nas.

7