Wypożyczalnia – skrócony Regulamin

Wypożyczalnia

ceny

W opisach produktów podajemy orientacyjne koszty wypożyczenia, Ostatecznie każde zapytanie wyceniamy indywidualnie, oferując zniżki dla zamówień łączących kilka rodzajów dekoracji z oferty.

płatność

Klient zobowiązany jest do dokonania zapłaty na rachunek bankowy w terminie wskazanym w umowie. Brak terminowego uiszczenia płatności skutkuje anulowaniem zamówienia.

brak kaucji

Nie pobieramy kaucji za wypożyczone dekoracje, jednakże umowa zawiera obostrzenia informujące o wysokości kary za uszkodzone lub niezwrócone w terminie przedmioty.

dostawa

Standardowo oferujemy odbiór osobisty z pracowni zlokalizowanej przy stacji metra Stokłosy w Warszawie, dowóz na terenie Warszawa + 50 km oraz, jeżeli pozwalają na to właściwości przedmiotu zamówienia, wysyłkę poprzez firmę kurierską.

zawarcie umowy

Po przesłaniu zapytania otrzymasz indywidualną ofertę cenową. Do zawarcia umowy dochodzi z chwilą e-mailowego wyrażenia zgody na przedstawione warunki. Możesz odstąpić od umowy wypożyczenia w ciągu 14 dni bez podawania przyczyny.

okres wypożyczenia

Standardowo umowa wypożyczenia obejmuje jeden weekend plus czas przewidziany na dostawę. Na odbiory osobiste najczęściej umawiamy się w czwartki przed weselem, a na zwroty we wtorki po. Przesyłki kurierskie zwykle nadajemy w poniedziałki, na 5 dni przed ceremonią, a Klienci odsyłają je w pierwszym dniu roboczym po ślubie. Dostawa i odbiór z sali są ustalane zgodnie z harmonogramem wesela. Wiążące terminy są ustalane przed zawarciem umowy wypożyczenia. Późniejsza ich zmiana jest ograniczona dobrą wolą i dostępnością obu stron.

dostępność terminu

Aby sprawdzić dostępność interesującego Cię terminu napisz do nas. Zapytanie o termin gwarantuje jego wstępną rezerwację na 24h.​

formularz kontaktowy

Aby poznać specjalnie dla Ciebie przygotowaną wycenę napisz do nas. Możesz również poprosić o przygotowanie propozycji dekoracji w ramach budżetu jaki planujesz przeznaczyć na ten cel.​

produkty florystyczne

W naszej ofercie znajdują się dekoracje wykonywane z żywych kwiatów i zieleni ciętej. Możesz je spersonalizować zgodnie z własnymi preferencjami tak, aby pasowały do Twojego motywu przewodniego.

Pełne informacje znajdziesz w naszym Regulaminie, a odpowiedzi na często zadawane pytania w FAQ.

7