Wypożyczalnia – skrócony Regulamin

cena

Ceny podane przy opisach produktów z wypożyczalni są orientacyjnym kosztem wypożyczenia jednej sztuki dekoracji. Ostatecznie każde zapytanie wyceniamy indywidualnie oferując duże zniżki dla zamówień łączących kilka rodzajów dekoracji z oferty.

formularz zapytania

Aby poznać specjalnie dla Ciebie przygotowaną wycenę prześlij do nas formularz zapytania. Możesz również poprosić o przygotowanie propozycji dekoracji w ramach budżetu jaki planujesz przeznaczyć na ten cel.

okres wypożyczenia

Standardowy okres wypożyczenia produktów to jeden weekend + czas przewidziany na odbiór/zwrot.

dostępność terminu

Aby sprawdzić dostępność interesującego Cię terminu napisz do nas. Zapytanie o termin gwarantuje jego wstępną rezerwację na 24h.

zawarcie umowy

Po przesłaniu zapytania Klient otrzymuje indywidualną ofertę cenową obejmującą również koszty dostawy. Do zawarcia umowy dochodzi z chwilą e-mailowego wyrażenia zgody na przedstawione warunki. Możesz odstąpić od umowy wypożyczenia w ciągu 14 dni bez podawania przyczyny.

płatność

Klient zobowiązany jest do dokonania zapłaty w terminie 2 dni roboczych od momentu zawarcia umowy. Brak uiszczenia płatności w ww. terminie skutkuje anulowaniem zamówienia.

płatność w ratach

Respektujemy płatność w ratach jedynie w przypadkach, gdy termin realizacji zamówienia przekracza 60 dni kalendarzowych. Zaliczka w wysokości 50% płatna jest w momencie składania zamówienia. Pozostała kwota płatna jest najpóźniej na 14 dni poprzedzających dostawę lub odbiór zamówienia.

dostawa

Standardowo oferujemy odbiór osobisty z pracowni oraz dowóz na obszarze Warszawa + 50 km. Alternatywnie korzystamy z ekspresowych usług firm kurierskich i dowozimy poza obszar obsługi. Przeczytaj więcej o metodach dostawy klikając w przycisk po prawo.

brak kaucji

Nie pobieramy kaucji za przedmiot umowy wypożyczenia. Jednakże umowa wypożyczenia zawiera obostrzenia informujące o wysokości kary za niezwrócone w terminie przedmioty.

Produkty florystyczne

W naszej ofercie znajdują się dekoracje wykonywane z żywych kwiatów i zieleni ciętej. Możesz je spersonalizować zgodnie z własnymi preferencjami, tak aby pasowały do Twojego motywu przewodniego.

Pełne informacje znajdziesz w naszym Regulaminie, a odpowiedzi na często zadawane pytania w FAQ.